Dieta odchudzająca online

 Wiele osób słysząc słowo “dieta” myśli automatycznie o restrykcjach, ograniczeniach i ciągłym uczuciu głodu. Myślisz, że aby schudnąć lub zdrowo się odżywiać, potrzebujesz kolejnego jadłospisu?

Nie miej złudzeń – jadłospisy nie działają!

Skorzystaj z usług psychodietetyka Natalii Gryglewicz i przekonaj się na własnej skórze, że gotowe jadłospisy nie są dopasowane do Ciebie, Twoich potrzeb, upodobań i możliwości. Oczywiście planując posiłki, należy wziąć pod uwagę preferencje żywieniowe, ale zawsze na drodze pojawią się jakieś trudności, gdy nie będziesz w stanie zrealizować założeń. Może to być przyjęcie urodzinowe, wyjazd wakacyjny lub może nie będziesz miała po prostu siły jechać na zakupy.

I co wtedy? Jaki posiłek sobie przygotujesz? 

Jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc. Indywidualna dieta odchudzająca online, którą dla Ciebie przygotuję, będzie przyjemna, możliwa do zrealizowania i doprowadzi Cię do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

dieta odchudzająca, figura

Masz już dość ciągłego bycia na diecie odchudzającej? Nie wiesz co zrobić, żeby skutecznie schudnąć? Umów się na wizytę i porozmawiaj ze mną – specjalistą psychodietetyki, pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe i poprawić relację z jedzeniem. 

Odchudzanie z dietetykiem

Do osiągnięcia TRWAŁEGO efektu konieczna jest zmiana nawyków żywieniowych.

Myślisz, że teraz będziesz musiała zrezygnować ze wszystkiego, co lubisz i jadłaś do tej pory? Bo jak jeść zdrowo to tylko na 100%, inaczej się nie liczy. Wręcz przeciwnie, liczą się wszystkie wybory, nawet te, które mogą wydawać Ci się zupełnie błahe. Zacznij od prostych zmian. Może to być ograniczenie cukru, zmiana pieczywa na pełnoziarniste, dołożenie warzywa do każdego posiłku.

Wygląda realnie, prawda?

Pierwsze sukcesy, nawet te najdrobniejsze zwiększają motywację i wiarę w to, że tym razem się uda. Gdy jedna zmiana wejdzie Ci w nawyk i będziesz to robić automatycznie, wtedy nadejdzie czas na kolejną.

Co zapewni Ci dieta odchudzająca od dietetyka Natalii Gryglewicz?

  • Poczucie skuteczności i satysfakcję.
  • Zmianę nawyków na zdrowsze bez restrykcyjnej diety.
  • Możliwość samodzielnego decydowania, co zjesz.
  • Zwiększenie wiary we własne możliwości, która będzie mobilizować do dalszych zmian.

Kluczem do sukcesu jest zrozumienie, że dieta to nie kolejny restrykcyjny jadłospis, a Twój zwyczajowy sposób żywienia, a w tym pomóc Ci może dietetyk. Odchudzanie ze wsparciem specjalisty pozwala zrozumieć poszczególne mechanizmy i uniknąć często powtarzających się błędów.

błędy odchudzania

Restrykcyjne odchudzanie – jak nie wpaść w błędne koło odchudzania?

Osoby odchudzające się często rezygnują z pewnych produktów określanych mianem zakazanych. Wprowadzenie tych ograniczeń sprawia, że ich myśli skupiają się wokół tego produktu. Rośnie poczucie straty i frustracji, spowodowane tym, że już nigdy nie zje się ulubionego deseru. W momencie zmęczenia lub stresu osoby te odpuszczają dietę i zjadają (często w nadmiernych ilościach) ulubione produkty, z których wcześniej rezygnowały.

Złamanie postanowienia powoduje wyrzuty sumienia i podjęcie kolejnej, równie restrykcyjnej, próby odchudzania. Wprowadzenie wielu ograniczeń i zbyt restrykcyjne odchudzanie przyczynia się do powstania złej relacji z jedzeniem i może być punktem wyjściowym zaburzeń odżywiania. Dzielenie produktów na dozwolone i zakazane może spowodować, że wpadnie się w błędne koło odchudzania.

Kluczowa jest tutaj świadomość, że niektóre produkty są bardziej kaloryczne i mniej odżywcze, ale nadal od czasu do czasu mogą gościć w naszej diecie. Najważniejszy jest balans i proporcje między nimi.

Odchudzanie online. Pomoże Ci w tym Natalia Gryglewicz – dietetyk

Dieta odchudzająca, którą stosujesz, nie przynosi żadnych efektów? Jesteś już zmęczona narzucaniem sobie coraz bardziej restrykcyjnych zasad i nie wiesz, co możesz jeszcze zrobić, aby schudnąć? Umów się na wizytę i porozmawiaj ze mną – specjalistą psychodietetykiem. Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe i poprawić relację z jedzeniem. Układanie diety odchudzającej online to sposób na osiągnięcie wymarzonej sylwetki w prosty i przyjemny sposób. Nie musisz jechać w korkach przez całe miasto, aby poznać sposób na zdrową utratę wagi. Wszystko wyjaśnię i przedstawię Ci przez internet. Otrzymasz ode mnie w formie online wszystkie niezbędne wytyczne i szybko przekonasz się, że skuteczna dieta odchudzająca online nie musi być restrykcyjna i wymagać od Ciebie godzin spędzonych w sklepach na poszukiwaniu trudno dostępnych produktów.